מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

לפעמים אתה מרגיש תקיעות כלשהי, כאב ישן שלא חולף, חרדות ופחדים שמונעים ממך להיות מה או מי שאתה באמת רוצה להיות..... לפעמים אתה מרגיש בודד, אתה רוצה חבר טוב, לשחרר את המחשבות ש"מטריפות" אותך, לשתף אותו במה שעובר עליך..... לפעמים אתה רוצה לפתוח חסמים רגשיים כדי להצליח, לפרוח ולשגשג בחיים.... לפעמים אתה רוצה לשחרר את העבר כדי להתקדם לעבר עתיד טוב יותר..... זה בדיוק הזמן להיות ביחד, יחד במרחב של רק גברים, גברים בלי "פוזה", בלי שיפוטיות, פשוט זמן נוכחות עם כל מה שיש, עם החלומות שלנו ועם הפצעים שלנו. אני רוצה להזמין אותך למעגל גברים, בהנחייתי, שמתכנס פעם בשבועיים בבייתי שבכפר סבא לערב של שיח, שיח כנה, שיח מכבד, בו כל אחד יקשיב לשני. ניסיון החיים המשותף שלנו בקבוצה הוא עשיר ומגיע למאות שנים. זהו ניסיון חיים שיכול לעזור לנו לקבל זוויות ראיה שונות על מה שמטריד אותנו. זו הסיבה שלקבוצה יש כוח רב שקשה למצוא במקומות אחרים. לינק להרשמה נמצא ב"קרא עוד".


  • תאריך: 02/01/2022 19:30
  • מקום: כפר סבא, ישראל (מפה)

תיאור

מהו בעצם מעגל גברים?

אצל נשים קוראים לזה קפיצה לחברה או פגישה מקרית בגינת השכונה. באופן טבעי, נשים יתחילו לשתף ולפרוק הכול. הן מתייעצות ולומדות אחת מהשנייה.

אצל גברים זה לא קיים. אין לנו שיחות נפש בין חברים. כשגברים נפגשים, מדברים רק על ספורט, עבודה ואולי קצת פוליטיקה.

מעגל גברים הוא מפגש של גברים ללא אגו, עם תחושת שייכות, להיות ביחד, להקשיב! ללמוד מאחרים!, לתרום מהניסיון שלך, להבין את עצמך ולמצוא את המשמעות העמוקה של החיים שלך כגבר על פני הפלנטה הזו.

מעגל גברים הוא מרחב בטוח בשבילך לשתף, לחלוק, למצוא מענה לקשיים ואתגרים שאתה פוגש כגבר בחיי היום יום, בבית, בעבודה, בחברה.

השיח מתקיים ללא שיפוט ועם המון הכלה והקשבה. השיח הוא פרטי מאד ואת שנאמר במעגל משאירים במעגל.

מדוע רק גברים?

תאמינו לי, נשים מוכנות להיות זבוב על הקיר, כדי לשמוע על מה אנו מדברים. אך מניסיון, כשהנשים לא בסביבה אנחנו מאפשרים לעצמנו להוריד יותר את השריון הגברי שלנו, ומאפשרים לעצמנו להיות יותר חשופים ופתוחים.

מה עושים במפגש?

נדבר על מה שיש, על מה שחשוב לדבר, על מה שבוער, על מה שכואב, על מה שמשמח, על מה שמתחרטים עליו, על מה שרוצים, על נשים, על סקס, מיניות, על גברים, יחסים, על משפחה, על ילדים, על כסף, על חלומות ישנים וחדשים.

נתרגל ונקבל כלים אימוניים להתמודדות עם כעסים, חרדות, פחדים, הרגלים שלא משרתים אותנו ועוד. 

עלויות:

חלק מהותי מהתהליך הוא המחויבות למעגל – כי זהו תהליך קבוצתי ולכן ההרשמה היא מראש ל- 12 מפגשים אחת לשבועיים.

לעיתים לוקח זמן למצוא את נקודת החיבור שלי למעגל. לכן, אני מבקש להגיע ל-3 מפגשים, כדי לתת צ’אנס אמיתי למעגל ולתהליך. אם לאחר 3 מפגשים עדיין לא תמצא את החיבור – ניתן לעזוב ולקבל את ההחזר היחסי על שאר המפגשים.

הסכום לתשלום עבור 12 מפגשים: 800 ₪ (במקום 960 ש"ח) במזומן, bit  או  PayBox 

העלות מכסה מפגש של כשעתיים וחצי כולל כיבוד קל ושתייה.

מי אני?

רפי שטיינמץ, מאמן אישי ומנחה מעגלי גברים.

אוהב בני אדם,

מגיע מתחום החשבונאות (כ 15 שנים בעל משרד הנה"ח)

ומהתחום העסקי (כ 20 שנים בעל חנויות מתנות),

חבר בעמותת "דרך גבר (לקידום מודל חדש ובריא של גבריות),

אב לשלושה ילדים בוגרים.

אתר: www.coach-str.co.il

לפרטים נוספים ניתן להתקשר או לשלוח הודעה לטלפון 050-7700362

ניתן להביא, להזמין ולתייג חברים וגברים נוספים.

להרשמה